Služby

Přivezeme, odvezeme

Pokud se obáváte nechat své auto u nás, na našem hlídaném parkovišti (nebo je to pro vás jednoduše pohodlnější), Prefercampers Vám přiveze obytný vůz přímo před dům. A to do vzdálenosti 100 km od našeho showroomu v Ústí nad Orlicí. Tato služba nás bude stát čas, ale zkrátka vám ho za cenu pohonných hmot přivezeme a vy si obytný vůz můžete nabalit klidně doma. Po Vašem dobrodružství se zase Prefercampers postará o odvoz obytného vozu od Vás. 

Co se týká času přistavení nebo vrácení obytného vozu, bude záležet na Vás. Rádi bychom se však vešli do časového prostoru od 12-17 hodin ve všední dny. Čas je orientační a po předchozí domluvě není problém nabídnout i jiné časy. Obytný vůz Vám bude předán vyčištěný, v případě potřeby i s plnou nádrží vody. Chybět budou jen pohonné hmoty potřebné na to, abychom Vám vůz přistavili.

Při vrácení auta budeme rádi, když vůz bude vyčištěn nahrubo. Bohužel se stalo, že nám byl vůz předán opravdu ve špatném stavu a nebyli jsme schopni vůz pro dalšího nájemce vyčistit. Proto prosíme snažte se myslet v tomto ohledu i na nás. Co se týká PHM, rádi bychom kvůli koloběhu aut měli plnou nádrž při vrácení. A jediné co je potřeba vyčistit je nádrž chemického WC. Je to běžná věc a není to nic těžkého 🙂

Osobní přístup

Je to vaše první dovolená s obytným vozem? Vše Vám vysvětlíme, poradíme a hlavně budeme pořád online a na telefonu. Kdyby se cokoliv stalo nebo jste něco nevěděli, stačí nám zavolat a my vás už dokážeme navést správným směrem. Naší prioritou je, abyste si dovolenou užili a poznali to pravé dobrodružství, které můžete zažít jen s námi.

Pojištění

V den počátku pronájmu vybíráme vratnou zálohu u obytného vozidla ve výši 20.000,- Kč, u přívěsu a vozidla SMART 10.000 na krytí případných škod a nebo spoluúčasti v případě plnění havarijního pojištění, a celou částku za dobu pronájmu. Děláme to z toho důvodu abychom chránili sebe a také vás. Kdyby se něco stalo, tak z toho díky tomuhle můžeme a umíme rychle vybruslit. Není se tedy čeho bát.

USB s návody (chystáme)

Pakliže se stane, že nevíte co jak funguje, nebo si neumíte poradit s nějakou věcí, určitě jste dostali od nás flash disk, na kterém najdete podrobný návod jak s karavanem zacházet. Videa jsou rozdělena do krátkých sekcí po pár minutách aby pro vás vše bylo jasné a zřetelné. Stačí tedy jen USB zapojit do televize nebo do rádia a pustit si přesně to co, zrovna máte v plánu dělat a užívat si.